Stadnina Koni Huculskich
w Nielepicach

4 stycznia 2010 - jednodniowy rajd do rezerwatu Kajasówka.

2019.12.28, 07:48

4 stycznia 2010 - jednodniowy rajd do rezerwatu Kajasówka.

Znów będziemy mogli cieszyć się dniem spędzonym na końskim grzbiecie, w wesołym towarzystwie i przy dobrym jedzeniu. Wieczorem, po powrocie do stadniny nie zabraknie rajdowych opowieści przy kominku.

Jacek Jasiński z Nomadic Life umili wieczór swoimi wspomnieniami z rajdów w dalekich krainach. Zdradzi też trochę planów na przyszłość - „W cieniu Jedwabnego Szlaku – konno po bezdrożach Kaukazu, Iranu i Azji Centralnej”, to historia widziana oczami bardzo doświadczonego konnego podróżnika. 

Daniel z Dziejawa – Żywe muzeum słowiańszczyzny, podzieli się z nami swoim pomysłem na konną przygodę. Rekorajdy, to projekt, który rozwija się w stadnie od kilkunastu miesięcy i zyskuje coraz więcej uczestników. Wędrówka w stroju historycznym, nierzadko z noclegiem przy ognisku, to coś więcej niż rajd. To także trochę podróż w czasie, gdzie na własnej skórze możemy doświadczyć, jak taka wyprawa wyglądała w minionych wiekach.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy życzą sobie rozpocząć sezon rajdowy wcześnie i z przytupem, by potem móc go kontynuować na kolejnych wyprawach. Warto, bo jak wiemy, każda pora roku spędzona w siodle ma swój niepowtarzalny klimat.

Wymagane umiejętności: swobodna jazda stępem, kłusem i galopem.

Zapisy i dodatkowe informacje:
Andrzej Mikołajewicz 502 492 440