Stadnina Koni Huculskich
w Nielepicach

Konkurs Internetowy na "Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT" w Polsce!

2016.12.01, 21:15

Przypomnijmy, że jesienią 2015 r. zakończył się kolejny Plebiscyt "Wielkie Odkrywanie Małopolski", w którym Laureatem I nagrody w kategorii "Chata z klimatem" został produkt "Małopolska - Wieś w siodle", na który złożyła się oferta 15 Ośrodków Jeździeckich, Stadnin i Gospodarstw Agroturystycznych, w tym naszej Stadniny. Warto podkreślić, że znaleźliśmy się w gronie tak znakomitych firm, jak: Bacówka "Biały Jeleń" z Iwkowej, Ośrodek Jazdy Konnej "Furioso" A.A. Jarmułów ze Starych Żukowic, Rancza "Palomino" ze Starych Żukowic, Stajni "Zaczarowane Wzgórze" z Raciechowic, Stadniny Koni Huculskich "Gładyszów".

Czas teraz na kolejny etap. Wymieniony produkt "Małopolska - Wieś w Siodle" został zgłoszony do Konkursu Internetowego na "Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT" w Polsce! Bardzo liczymy na wsparcie tej kandydatury wszystkich fanów naszej Stadniny oraz miłośników turystyki i rekreacji konnej. Wasze głosy mogą przybliżyć w całej Polsce uroki konnego wypoczynku w gościnnych Ośrodkach jeździeckich naszego regionu.

Podajemy link do głosowania: http://turystyka.wp.pl/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-w-polsce-zaglosuj-na-swoj-ulubiony-6062020966560385g/7.

Głosowanie tylko do dnia 12 grudnia 2016 r. Liczymy na Wasze głosy!